piątek, 29 maj 2015 10:20

MISTYKA CODZIENNOŚCI – KONKURS!

Przypominamy, że w kioskach i salonach prasowych jeszcze czeka na Was najnowszy numer „Medytacji” poświęcony nie tylko praktyce medytacji, ale w sposób szczególny pamięci Thomasa Mertona, mistyka codzienności. W zeszycie znajdziecie teksty wybitnych autorów, fascynujące rozmowy i świadectwa, doniesienia z najnowszych badań.

 

Wśród autorów: Thomas Merton OCSO, Richard Rohr OFM, rabin lord Jonathan Sacks, Ama Samy SJ, Wacław Hryniewicz OMI, Karl Rahner SJ, rabin Aryeh Kaplan, szajch Andrzej Ahmed Saramowicz, Jacek Prusak SJ, Piotr Sikora, Krzysztof Dorosz.

W numerze przeczytacie również poruszające Listy do Boga, nadesłane przez Czytelników – najciekawsze prezentujemy w magazynie, a wszystkie możecie przeczytać na stronie na naszej stronie (w zakładce „Listy do Boga”).

Dziękujemy za Waszą otwartość i tak liczny udział w poprzednim konkursie i zachęcamy wszystkich Czytelników do udziału w nowym KONKURSIE. Zapraszamy do dzielenia się swoimi refleksjami o tym, jak doświadczacie mistyki w codziennym, zwykłym życiu. Co dla Was oznacza „mistyka codzienności”, czym ona jest?

Swoje listy ze świadectwem przyślijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem w temacie „Mistyka codzienności”. Wszystkie Wasze listy opublikujemy na naszej stronie internetowej, a na autorów trzech najciekawszych tekstów czekają upominki. Na listy czekamy do końca sierpnia.

Przeczytano 4118 razy
Więcej w tej kategorii: « Konkurs!