czwartek, 09 maj 2013 08:17

Medytacja a uzależnienia - seminarium i warsztat Hatha jogi

wccm_polska_Joseph Pereira będzie gościem czerwcowego seminarium pt. „Medytacja i uzależnienia” oraz warsztatów Hatha jogi. Organizatorem spotkań jest Światowa Wspólnota Medytacji Chrześcijańskiej (WCCM) w Polsce. Patronat nad wydarzeniami objęły „Charaktery”.

 


SEMINARIUM: „Medytacja i uzależnienia” -  7 czerwca, Górnośląskie Centrum Kultury w Katowicach

W konferencji udział weźmie o. Joe Pereira – „Świadomość ciała w Medytacji Chrześcijańskiej pomocą w praktyce 11. Kroku”

•   Ks. Joseph Pereira - ojciec Joe (ur. 1942) senior instruktor jogi Iyengara, wieloletni uczeń i przyjaciel B.K.S. Iyengara. Ukończył studia psychologii, filozofii i teologii w Indiach oraz studia terapeutyczne w USA. Jest założycielem i dyrektorem KRIPA Fundation i konsultantem Archidiecezji Bombaju d.s. resocjalizacji osób uzależnionych. W 2009 roku rząd Indii przyznał mu Padma Shri Award, najwyższe odznaczenie za zasługi dla narodu hinduskiego.Od 1968 praktykuje jogę wg B.K.S. Iyengara, której elementy stanowią integralną część programu KRIPA.

 

charaktery-plakat-konferencjaNa seminarium można będzie również wysłuchać:
•    Bogdana Białka, redaktora naczelnego „Charakterów” i koordynatora Szkoły Medytacyjnej WCCM w Polsce i Europie Wschodniej; tytuł: „Po pierwsze słuchaj”; •    Katarzyny Serafinowskiej-Gabryel, terapeutki, która opowie o roli ćwiczeń relaksacyjno-koncentrujących i medytacji w utrzymaniu absty¬nencji;
•    Urszuli Wojciechowskiej-Budzikur, psycholożki, która podzieli się doświadczeniem związanym z nauczaniem medytacji chrześcijańskiej w więzieniach.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

 


charaktery-plakat-joga 

 WARSZTAT HATHA JOGI: 8 i 9 czerwca, Górnośląskie Centrum Kultury w Katowicach

•   Prowadzenie: Joseph Pereira
Program warsztatów:
8 czerwiec 2013, godz. 9:30-17:00 - rejestracja, warsztaty z przerwą obiadową
9 czerwiec 2013, godz. 10:00-17:00 - warsztaty z przerwą obiadową
Warsztaty dla osób z minimum 2-letnim doświadczeniem

Zgłoszenie udziału: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 601 51 90 60

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność wpłat. Niedokonanie wpłaty w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z sesji.

Miejsce warsztatów i konferencji: Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek (Górnośląskie Centrum Kultury Pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Patronat nad konferencją i warsztatami objęły „Charaktery”.

Przeczytano 7704 razy