wtorek, 01 październik 2013 12:55

Piszcie do „Medytacji”

shutterstock_listy Zapraszamy Was do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami na temat Waszych osobistych doświadczeń związanych z praktyką medytacji. Najciekawsze listy opublikujemy w kolejnych zeszytach, a na Wasze pytania odpowiedzą nauczyciele medytacji.

 

Najnowsze wydanie specjalne pt. „Medytacja” to już trzeci zeszyt poświęcony tej tematyce.  W numerze przeczytacie między innymi o wpływie medytacji na rozwój wewnętrzny i duchowość człowieka, dowiecie się, po co i jak medytować, jakie są duchowe dary dialogu międzyreligijnego i jak ów dialog jest relizowany w lubińskim Ośrodku Medytacji Chrześcijańskiej.

 

Zapraszamy Was do nie tylko do lektury „Medytacji”, ale i do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami na temat Waszych osobistych doświadczeń związanych z praktyką medytacji. Najciekawsze listy opublikujemy w kolejnych zeszytach, a na Wasze pytania odpowiedzą nauczyciele medytacji.

Piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Listy możecie również przysyłać pocztą tradycyjną na adres: Wydawnictwo „Charaktery”, ul. Paderewskiego 40, 25-502 Kielce, z dopiskiem „Medytacja”.

 

foto: shutterstock

 

 

 


Przeczytano 11064 razy